Dispute Bills همگـام پـردازش رادیـو همگـام دربـاره همگـام صفحه اصلی وبلاگ Dispute Bills Dispute Bills Dispute Bills
چگونه شیشه های منزل خود را تمیز کنیم؟ @ در این مقاله به شما میگوییم چگونه با رعایت چند نکته ساده، شیشه های منزل خود را کاملا تمیز کنید و حتی لکه های قدیمی روی آن ها را از بین ببرید @ تمیز کردن شیشه های منزل همیشه یکی از سخت ترین کارهای منزل بوده است و هربار پس از تمیز کردنش میبینیم که شیشه اگر کثیف تر نشده باشد، تمیزتر نشده است. در این مطلب چند نکته را بازگو می کنیم که به شما کمک میکند که شیشه های منزلتان را به بهترین نحو ممکن تمیز کنید. نکات به شرح زیر هستند: 1- شیشه را هیچ وقت در هنگام ظهر که نور خورشید به طور مستقیم و با بالاترین میزان تشعشع به آن می تابد تمیز نکنید، زیرا هر محلولی که برای شستشوی شیشه استفاده میکنید به سرعت تبخیر میشود و حتی موجب کثیف تر شدن آن میشود. 2- قبل از تمیز کردن شیشه، با یک دستمال گرد و غبار روی شیشه و قاب اطراف آن را بگیرید و به هیچ وجه پیش از این کار شیشه را مرطوب نکنید. 3- برای شستشو میتوانید از محلول آب و سرکه سفید استفاده کنید. میزان سرکه به میزان کثیف بودن شیشه بسنگی دارد و هر چه شیشه کثیف تر باشد باید از سرکه بیشتری استفاده کرد، البته فراموش نکنید که در مصرف سرکه اسراف نکنید و نهایتا نسبت یک به چهار را برای نسبت سرکه و آب انتخاب کنید. 4- برای شیشه های کوچک محلول آب و سرکه را با اسپری به شیشه اسپری کنید و برای شیشه های بزرگ با کمک اسفنج شیشه را خیس کنید. 5- پس از خیس کردن شیشه توسط محلول، از پارچه های بدون پرز و یا روزنامه برای خشک کردن شیشه استفاده کنید. 6- برای تمیزی بیشتر قسمت های داخلی شیشه را به صورت افقی و قسمت های بیرونی شیشه را به صورت عمودی تمیز کنید. 7- پس از خشک کردن توسط دستمال بدون پرز یا روزنامه، دستمالی با پرزهای کوچک را با سرعت و قدرت زیاد روی شیشه بکشید تا شیشه بهتر تمیز شود. 8- پیش از تمام کردن یک شیشه، شیشه ی دیگر را شروع نکنید. اگر شیشه های منزلتان زیاد است یا وقت تمیز کردن آنها را ندارید و یا اینکه ترجیح میدهید کار را به یک متخصص نظافت بسپرید میتوانید از اپلیکیشن کاریکس استفاده کنید. ابتدا این اپلیکیشن را از اینجا دانلود کنید و پس از عضویت از طریق بخش "کارگری و آچار فرانسه"  از قسمت "فعالیت های سبک منزل" کار مورد نیازتان را انتخاب کنید و به بهترین و نزدیک ترین متخصصین را انتخاب کنید و کار را به او بسپارید. البته اگر شما متخصص نظافت منزل هستید نیز میتوانید در همین اپلیکیشن ثبت نام کنید و به کسب درآمد بپردازید.  
8 نکته اساسی برای تمیز کردن شیشه ها
چگونه ده انگشتی تایپ کنیم ؟ @ در این مقاله بهترین و ساده ترین روش آموزش تایپ ده انگشتی فارسی و انگلیسی را می آموزید و میتوانید با سرعت بالا تایپ کنید... @ در این مقاله سعی داریم تا با آموزش تایپ ده انگشتی به شما کمک کنیم تا بتوانید از طریق یادگیری این مهارت در زمانی کوتاه، کسب درآمد داشته باشید. این حرفه یکی از مهارت هایی است که امروزه بسیار مورد نیاز افراد و سازمان ها می باشد و با آموزش تایپ ده انگشتی به صورت اصولی میتوانید به سرعت وارد بازار کار مربوطه شوید. برای شروع به دقت به صفحه کلید کامپیوتر یا لپتاپ خود نگاه کنید و جایگاه حروف را بررسی کنید و سعی کنید آن ها را به خاطر بسپارید. البته نگران فراموش شدن احتمالی مکان حروف نباشید زیرا امری طبیعی است و به مرور جایگاه حروف را به طور کامل فرا میگیرید.اگر با دقت نگاه کرده باشید متوجه میشود که روی کلید های F و J دو برجستگی کوچک قرار دارد. انگشت اشاره دست راست خود را روی کلید F و انگشت اشاره دست چپ خود را روی کلید J قرار دهید و سایر انگشتان خود را مطابق تصویر زیر روی کلیدهای کناری F و J قرار دهید. این کلید ها را جایگاه اصلی هر انگشت می نامیم. مرحله ی بعدی در فرآیند آموزش تایپ ده انگشتی، نحوه ی استفاده از انگشتان برای فشار دادن کلید هاست. برای فشار دادن هر کلید باید از نزدیک ترین انگشت مربوط به آن استفاده کرد. در تصویر بالا کلید ها و انگشت مربوط به آن با رنگ مجزا مشخص شده اند. به طور مثال حروف Y  و U را باید با انگشت اشاره دست راست فشار داد. برای تمرین انگشتان خود را با همین ترتیب روی صفحه کلید قرار دهید و سعی کنید متنی را تایپ کنید. برای فشار دادن هر حرف از صفحه کلید، انگشت مربوط به آن را از جایش بلند کنید، حرف را فشار دهید و دوباره سر جای اصلی خودش قرار دهید. در ابتدا ممکن است تایپ ده انگشتی برای شما خسته کننده و سخت به نظر برسد اما پس از مدتی تمرین با این روش میتوانید به سرعت تایپ بیش از 50 کلمه در دقیقه برسید (سرعت تایپ برای تایپیست های بسیار حرفه ای حدود 75 کلمه در هر دقیقه است) و سپس میتوانید به سادگی از طریق اپلیکیشن کاریکس از این مهارت خود به عنوان شغل کسب درآمد کنید. شما میتوانید پس از دانلود و نصب این اپلیکیشن از اینجا در بخش خدمات موبایل و کامپیوتر، تخصص محتوانویسی را انتخاب کنید و از طریق مهارت تایپ ( فارسی، انگلیسی و ...) وارد بازار تایپ شوید و از این طریق به کسب درآمد بپردازید.
آموزش تایپ ده انگشتی
عکاسی صنعتی; میدان عمل گسترده @ یکی از گرایشات تخصصی عکاسی که طیف گسترده ای از مشتریان را در بر میگیرد عکاسی صنعتی و تجاری است که در ان عکاس با بسیاری از مشاغل رو در رو است و و ظیفه اش به تصویر کشیدن ان چیزی است که کارفرما از وی می طلبد @ عکاس صنعتی و تجاری نیاز های عمومی صنعت و تجارت به عکاسی را برطرف میکند. مشتریان یک عکاس صنعتی طیف گسترده ای دارد، از انجمن های شهری و مشاورین املاک گرفته تا کارخانجات بزرگ بین المللی. عکاسی ازهرموضوعی که با فعالیت های طیف گفته شده در ارتباط باشد، در حیطه عکاسی صنعتی قرار می گیرد، لذا میدان عمل عکاسی صنعتی ، گستردگی زیادی دارد؛ زیرا تنوع محصول و خدماتی که می تواند درکشور سازنده مصرف و یا به دیگر کشورهای جهان صادر شود، نیز مطرح خواهد شد. عکاسی صنعتی در برگیرنده تمام کارهایی است که به تولیدکننده کمک می کند تا محصولاتش را تبلیغ کند و بفروشد. وظیفه عکاسی صنعتی هم این است که موضوع از جلوه و نمای بهتری نسبت به موضوع های مشابه برخوردار باشد. به طور خلاصه مرکز توجه عکاسی صنعتی، صنعت است. این طیف گسترده مشتریان، موجب ایجاد طیف گسترده موضوعاتی مانند روابط عمومی، پرتره کارمندان، تبلیغ سرویس ها و محصولات و غیره میشود. البته لازم نیست که یک عکاس تجاری صنعتی به عکاسی در تمامی زمینه های بالا بپردازد و میتواند در بخشی از آن به صورت اختصاصی فعالیت کند. تعداد کمی از شرکت های صنعتی دارای بخش کوچک عکاسی اختصاصی هستند و یکی دو کارمند عکاس را استخدام می کنند که به عنوان یک کارمند عکاس وابسته به کارفرمای خود ممکن است درگیر چند نوع عکاسی متفاوت مانند روابط عمومی، عکاسی علمی، پرتره نگاری یا طبیعت بی جان شوند. از آنجا که کارمندان عکاس برای یک شرکت خاص کار می کنند ناگزیر آگاهی کامل از رسانه مورد استفاده پخش تصاویر و خط مشی تبلیغاتی شرکت دارند. آن ها با پرسنل و موقعیت مکانی شرکت نیز آشنا هستند. عکاس می تواند با توجه به روحیات و علمی که از خود دارد به هر یک از شاخه های عکاسی روی آورد. اما این را به خاطر داشته باشید تمام شاخه های عکاسی اعم از پرتره، خبری، صنعتی و تجاری، تبلیغاتی، مد و فشن علاوه بر دانش کافی در زمینه شناخت دوربین، نور و زاوایای مختلف نور، نیازمند به کارگیری قدرت خلاقیت و ایده پردازی می باشد. در صورت ترکیب دانش فنی و ایده و خلاقیت است که هنرمند می تواند در تمام شاخه های عکاسی موفق و پیشرو باشد. اگر شما برای کسب وکار خود به دنبال عکاس صنعتی و تجاری هستید از طریق اپلیکیشن کاریکس میتوانید به اطلاعات تماس عکاسان صنعتی ماهر و باتجربه دست یابید و آن ها را برای پروژه های خود استخدام کنید. بدین منظور پس از دانلود و نصب اپلیکیشن کاریکس از طریق این لینک از قسمت "گرافیک، چاپ و تبلیغات" عکاسی و سپس عکاسی صنعتی را انتخاب کنید. همچنین اگر شما عکاس هستید نیز میتوانید از همین طریق در اپلیکیشن کاریکس ثبت نام کنید و با درج اطلاعات خود، به کسب درآمد بپردازید.
عکاسی صنعتی و تجاری چیست؟
اعتماد بیجا به قرص های لاغری، ممنوع @ وعده های فروشندگان قرص های لاغری همواره برای افرادی که به دنبال لاغری هستند بسیار جذاب و گیراست، اما آیا اعتماد به این قرص ها کار درستی است؟ @ امروزه به دلیل نوع زندگی جوامع، انسان ها به استفاده از راه های میانبر برای دستیابی به اهداف خود روی آورده اند، چه بسا آن میانبرها خطرناک باشند یا در بدترین حالت اصلا میانبری وجود نداشته باشد بلکه تنها سرابی باشد که تشنگان دستیابی سریع به هدف های سخت را فریفته ی خود کند. قرص های لاغری با شعار های عجیب و غریب مانند "در یک هفته 10 کیلوگرم وزن کم کنید" یکی از همین سراب هایی است که متاسفانه آثار زیان باری برای افراد استفاده کننده به دنبال دارد و حتی اگر با این قرص ها وزنتان نیز کم شود یا این لاغری موقت است یا همراه با عوارض مختلفی می باشد. برخی از این دارو ها حاوی مواد اعتیاد زا هستند و پس از قطع مصرف این دارو ها، فرد احساس بیحالی، مریضی و ناراحتی میکند. در اثر استفاده از قرص های لاغری ممکن است فعالیت کبد شما با اختلالات جدی روبرو شود. مصرف این دارو ها حتی میتواند موجب فشار خون بالا، تشنج، تپش قلب، حمله قلبی و سکته‌های مغزی شود.برخی عوارض دیگر این قرص ها بی خوابی، بیقراری، سردرد، اسهال و ... می باشد. بگذارید خیال شما را راحت کنم، برای دست یابی به اهداف بزرگ، هیچ راه میانبری وجود ندارد. لاغر شدن با رعایت اصول، هدفی دست یافتنی است. اگر میخواهید لاغر شوید همین امروز پیاده روی های اصولی را شروع کنید، به باشگاه بدن سازی بروید، از مشاوران تغذیه برنامه غذایی مناسب بگیرید و به آن عمل کنید. قطعا پس از مدتی که علائم لاغر شدن برایتان ظاهر میشود، ورزش کردن و رعایت برنامه غذایی برایتان دیگر سخت نیست بلکه بسیار جذاب نیز خواهد بود. شما میتوانید برای دسترسی به متخصصین تغذیه، مربیان بدن سازی حرفه ای و پیدا کردن نزدیک ترین باشگاه های بدن سازی از اپلیکیشن کاریکس کمک بگیرید. برای این کار ابتدا از طریق این لینک، اپلیکیشن کاریکس را دانلود کنید و پس از عضویت، از بخش مراقبت و سلامت، وارد قسمت تناسب اندام شوید تا بتوانید به متخصصین، مربیان و باشگاه ها و ...دسترسی داشته باشید. البته اگر شما متخصص تغذیه یا مربی بدنسازی هستید یا صاحب باشگاه هستید، میتوانید از همین طریق تخصص خود را داخل اپلیکیشن کاریکس ثبت کنید و از این طریق شبکه ی شغلی خود را گسترش دهید و صاحب درآمد شوید.
قرص های لاغری; واقعیت یا سراب ؟
چرا upvc ؟ @ در پنجره های upvc مزایای بسیاری دارند . مهم ترین مزیت ان جلوگیری از اتلاف حرارتی و عایق بندی گرمایی مباشد که باعث صرفه جویی بسیار زیادی در هزینه های گرمایشی ساختمان میشود @ در این مقاله با مهم ترین مزایای در و پنجره های upvc آشنا خواهیم شد. این مزایا عبارتند از: 1- جلوگیری از اتلاف حرارتی و عایق بندی گرمایی: بیشترین اتلاف انرژی از طریق پنجره میباشد که در این روش با توجه به استفاده از شیشه های چندجداره، اتلاف حرارتی به شدت کاهش می یابد. 2- استحکام و ماندگاری: در و پنجره های upvc به شدت مستحمن و مقاوم هستند. 3- عدم نیاز به رنگ آمیزی و ثبات رنگ: پروفیل های upvc سفيد هستند و در صورت بالا بودن كيفيت مواد اوليه از ثبات رنگي بالايي برخوردار هستند، زنگ نمي زنند و جلاي آن ها تغيير نمي كند. البته این پروفیل ها به دو صورت رنگی می شوندکه این رنگ ها بسیار متنوع هستند. این دو روش عبارتند از الف) استفاده از پوشش های لمینت با ماندگاری بالا و طرح های متنوع که بر روی پروفیل چسبانده میشوند. ب) رنگ امیزی با استفاده از رنگ های مخصوص 4- امنیت بیشتر: در و پنجره های upvc به دلیل وجود یراق آلات و چفت های جدید و همچنین امکان طراحی پروفیل های امنیتی چند برابر پنجره های عادی امنیت دارند. 5- عایق بندی صدایی: با توجه به نوع ساخت این در و پنجره ها، عایق کاری صوتی به بهترین شکل ممکن انجام میشود. 6- اشکال متنوع هندسی: با توجه به اینکه پروفیل ها را میتوان با استفاده از دستگاه به اشکال متنوعی در آورد، بدون هیچ مشکلی میتوان پنجره هایی با اشکا متنوع ساخت. 7- تنوع بسیار بالا در بازشو ها: يراق آلات پنجره هاي upvc حالت هاي بسياري براي باز شدن پنجره ها را فراهم مي آورند. مانند پنجره هاي بازشو از كنار و بالا و انواع كشويي و ... 8- تعویض اسان با پنجره های قدیمی: بدون نیاز به عملیات بنایی و ... میتوان به سادگی پنجره های قدیمی را به سادگی با پنجره های upvc  عوض کرد. 9- امکان استفاده از قفل های اتوماتیک: روی این پنجره های میتوان از قفل های الکترونیکی و کنترل از راه دور نصب کرد. اگر شما علاقه مند به نصب در و پنجره های upvc در منزل یا شرکت خود هستید میتوانید پس از دانلود اپلیکیشن کاریکس از طریق این لینک و عضویت در آن، از بخش "نازک(ظریف) کاری ساختمان" وارد بخش "در و پنجره upvc" شوید و به شماره تلفن و اطلاعات سازندگان در و پنجره های upvc دسترسی پیدا کنید و پس از مقایسه آنها با متخصص مدنظرتان تماس بگیرید.در ضمن اگر شما سازنده و یا تعمیر کار در و پنجره های upvc هستید نیز از همین طریق میتوانید اطلاعات خود را در اپلیکیش کاریکس ثبت کنید تا مشتریان برای سفارش در و پنجره upvc به شما مراجعه کنند.
9 مزیت در و پنجره های upvc
همستر; جونده ای دوست داشتنی @ همستر یک حیوان خانگی دوست داشتنی است که البته به سختی دستی می شود ولی بسیار شیرین و دوست داشتنی است، همسترها شب های بیدارند و روزها می خوابند @ همستر یکی از حیوانات خانگی دوس داشتنی است که شاید تنها عیب آن عمر کوتاهش باشد که به دلیل ایجاد رابطه ی عاطفی بین صاحب حیوان خانگی و آن حیوان، از دست دادنش دردناک است. همستر از خانواده جوندگان است و در واقع نوعی موش با دم بسیار کوتاه میباشد. همستر ها دست و پاهای بسیار ظریفی دارند و دیدشان نیاز بسیار محدود است پس به هیچ وجه انها را از ارتفاع رها نکنید، زیرا به شدت آسیب میبینند. شاید یکی از نگرانی های شما این باشد که همسترتان وسایلتان را بجود ولی خبر خوب این است که همسترها تا چیزی مسیر حرکتشان را نبندد آن را نمیجوند. این حیوان دوست داشتنی عموما در طول روز خواب و شب ها بیدار است و ممکن است صدای جویده شدن میله های فلزی قفسش در طول شب برای شما آزادهنده باشد. غذای مخصوصش را میتوانید از پت شاپ ها تهیه کنید. البته همسترها تخم مرغ آبپز، آجیل خام، نان، کاهو و ... نیز میخورند ولی عموما غذایی که از پت شاپ ها خریداری میشود برایشان مقوی تر است. همستر به جز انگل بیماری دیگری که قابل انتقال به انسان باشد ندارند که با مراجعه به دامپزشک انگلشان به راحتی قابل تشخیص و درمان است. یکی از عادات دوست داشتنی همستر ها جمع آوری و مخفی کردن مواد غذایی در محل های تاریک می باشد و به اجتمال زیاد پس از خرید این حیوان دوست داشتنی یکی از دغدغه هایتان پیدا کردنش در سوراخ سنبه های اتاقتان می باشد. برای جلوگیری از چاق شدن بیش از حد همستر، داخل قفسش چرخ و وسایل بازی قرار دهید و سعی کنید کمتر با دستتان به همستر خوراکی بدهید و غذایش را در محلی مخصوص در قفسش قرار دهید. همچنین کف قفسش باید پوشال های مخصوصی بریزید و چند روز یک بار پوشالش را عوض کنید. این پوشال ها را میتوانید در دو نوع ساده و معطر و همچنین در رنگ های مختلف از پت شاپ ها تهیه کنید. شما میتوانید با استفاده از اپلیکیشن کاریکس به فروشندگان همستر، پت شاپ ها و دامپزشکان دسترسی داشته باشید. برای این کار ابتدا اپلیکیشن کاریکس را از اینجا دانلود کنید و پس از ورود و عضویت در اپلیکیشن، میتوانید با ورود به بخش "حیوانات" به قسمت های مختلف مدنظرتان دسترسی داشته باشید. همچنین اگر شما فروشنده حیوانات یا صاحب پت شاپ هستید و یا اگر تخصصتان دامپزشکی است میتواندی از همین طریق در اپلیکیشن حرف خود را ثبت کنید، شبکه ی شغلی خود را گسترش دهید و به کسب درآمد بپردازید.
آموزش نگهداری از همستر
Airbnb; پلتفرم اجاره منزل @ استارتاپ airbnb یکی از موفق ترین استارتاپ ها در به اشتراک گذاشتن فضای منزل و کسب درآمد از آن است که اکنون در 191 کشور فعالیت دارد و کاربران بسیاری از سرتاسر دنیا از آن استفاده میکنند. @ این استارتاپ که از سال 2008 فعالیت خود را آغاز کرده است و هم اکنون به یکی از پرطرفدارترین پلتفرم های آنلاین تبدیل شده است، بستری است که صاحب خانه ها میتوانند به کمک آن منزل خود را به مسافران و مهمانان آن شهر اجاره دهند و از این طریق کسب درامد کنند. Airbnb امروزه در 191 کشور و 134000 شهر فعال است و بیش از دو میلیون مکان اقامتی برای اجاره در آن ثبت شده است. مهمانان پس از بررسی عکس ها و اطلاعات منزل، قیمت های مختلف و همچنین نظرات مردم درباره ی صداقت میزبان آن منزل در مورد تعهداتش، بهترین منزل متناسب با سلیقه و توانایی اقتصادی خود را انتخاب و اجاره میکنند. غیر از انگیزه‌های اقتصادی، استفاده از این وب‌سایت مزایای دیگری هم دارد. بسیاری از مهمانان دوست دارند که در طول مسافرت در یک جای جدید، مثل اهالی آن منطقه زندگی کنند و از اهالی شهر در مورد رستوران‌ها و جاذبه‌های شهر بپرسند. بسیاری از میزبانان، دوست دارند با افراد جدیدی معاشرت کنند، خانه و سرگرمی‌های خود را به آنها نشان دهند و دوستان جدیدی از سراسر دنیا پیدا کنند. در اپلیکیشن کاریکس قسمتی تعبیه شده است که کارایی مشابه وب سایت Airbnb دارد و چه بسا در بحث هزینه ها نسبت به ان برتری دارد زیرا در کاریکس کارمزد صفر است و شما لازم نیست علاوه بر هزینه اجاره منزل ، هزینه ی به عنوان کارمزد به کاریکس پرداخت کنید. شما میتوانید پس از عضویت دانلود، نصب و عضویت در اپلیکیشن کاریکس (از اینجا) وارد بخش گردشگری شوید، سپس در قسمت اسکان، اجاره منزل و سوئیت را انتخاب کنید و به لیست منازلی که افراد برای اجاره به مهمانان در اپلیکیشن قرار داده اند دسترسی پیدا کنید. همچنین اگر شما مایل هستید تا منزل خود را به مهمانانی که برای گردش به شهر شما می آیند اجاره دهید میتوانید از همین طریق، منزل خود را در اپلیکیشن کاریکس ثبت کنید و به کسب درآمد بپردازید. البته از همین طریق شما میتوانید باغ و ویلای خود را نیز اجاره دهید یا باغ و ویلای مد نظرتان را اجاره کنید.
آشنایی با استارتاپ Airbnb
طرز تهیه رب انار خانگی با آب انار @ رب انار را به دو شیوه می توان درست کرد، با استفاده از آب انار و با استفاده از دونه ی انار، که در روش دوم رب انار غلیظ تری به دست می اید که در اینجا به آموزش هر د روش می پردازیم @ برای تهیه رب انار با استفاده آب انار ابتدا انارها را بشورید و از وسط نصف کنید. سپس با استفاده از دستگاه آب انار گیری دستی، انار ها را آب بگیرید. البته اگر کار با این دستگاه برای شما سخت است می توانید از آبمیوه گیری نیز استفاده کنید.     پس از اینکه تمامی انار ها را آب گرفتید، آن ها از صافی رد کنید تا تفاله هایش گرفته شود.     آب انارها را داخل یک دیگ یا قابلمه بزرگ ریخته و روی شعله با حرارت زیاد قرار دهید تا به جوش بیاید.     وقتی آب انار به جوشیدن کرد، زیر آن را کم کنید و هرر چند دقیقه ان را هم بزنید و مواظب باشید تا ته نگیرد     آب انار باید انقدر روی حرارت قرار بگیرد که به غلظت مد نظرتان برسید. عموما برای حدود 40 کیلو انار، لازم است آب انارها یک روز کامل روی آتش ملایم بجوشند. رب انار شما آماده است. رب اناری که با این روش تهیه می‌شود غلظتی شبیه به شربت دارد.  طرز تهیه رب انار خانگی با دون انار ابتدا انارها را دون کنید و دانه های سالم را داخل یک قابلمه بریزید. سپس حدود 3 لیوان آب به محتویات قابلمه اضافه کنید و بگذارید مدتی روی حرارت باشند تا دانه ها آب بیاندازند و نرم شوند. سپس یک سبد آبکش روی یک قابلمه دیگر قرار دهید و محتویات قابلمه اصلی را داخل سبد بریزید و دانه های داخل سبدی را با دست یا پشت قاشق فشار دهید و به این ترتیب آب انارها و تفاله ها را جدا کنید. آب انار حاصل را روی آتش بگذارید تا بجوشد و در حین جوشیدن کف های روی آن را با قاشق جمع کنید و مرتبا آن را هم بزنید تا سر نرود. بعد از حدود 5 ساعت رنگ مایع کم کم تغییر میکند، شروع به قل قل کردن میکند و حباب به سمت بیرون پرتاب میکند که به معنای اماده شدن رب است. مواظب باشید که حباب ها شما را نسوزانند و با دقت بیشتری آن را هم بزنید تا به غلظت مورد نظرتان برسید. سپس آن را از روی آتش بردارید و منتظر بمانید تا خنک شود. ربی که به این روش به دست می آید غلیظ تر از روش قبلی می باشد. شما میتوانید با درست کردن و فروش رب های خانگی مثل رب انار ، رب گوجه و ... کسب درآمد کنید. راه پیشنهادی ما برای فروش این محصولات خانگی استفاده از اپلیکیشن کاریکس است. پس از دانلود و نصب اپلیکیشن کاریکس از این لینک میتوانید با مراجعه به قسمت مشاغل خانگی و بخش فروش محصولات خوراکی خانگی محصولات خود را به فروش برسانید.        
طرز تهیه رب انار خانگی
مزایای سیستم گرمایش از کف @ سیستم گرمایش از کف علاوه بر اینکه مزایای بسیاری دارد، معایب سیستم های گرمایشی دیگر را ندارد و از این حیث منحصر به فرد است @ روش گرمایش از کف راحت ترین و طبیعی ترین روش برای گرمایش است. افراد در این روش گرما را به وسیله انتقال حرارت  از کف دریافت می کنند و یقیناً احساس دلپذیری به انها دست خواهد داد. سیستم حرارتی گرمایش از کف هم موجب صرفه جویی در مصرف انرژی میشود و هم رفاه بیشتری برای ساکنین ساختمان فراهم میکند. علاوه بر این معایب سیستم های گرمایشی دیگر مانند سیاه شدن دیوارها را نیز ندارد. سه نوع روش گرمایش از کف وجو دارد: گرمایش با هوای گرم، گرمایش با جریان الکتریسیته و گرمایش با آب گرم ولی گرمایش با هوای گرم و جریان الکتریسیته نسبت به گرمایش با آب گرم چندان متداول نیستند. در ساختمان هایی که ارتفاع سقف زیاد است استفاده از روش هایی چون رادیاتور و یا بخاری موجب اتلاف انرژی زیادی میشود، زیرا در این روش ها هوای گرم به بالای فضای ساختمان میرود و هوای سرد پایین می آید لذا اولین جایی که گرم میشود سقف است ولی در روش گرمایش از کف اولین جایی که گرم میشود کف ساختمان است. در این سیستم گرمایشی معمولاً دمای آب گرم موجود در لوله های کف خواب بین ۳۰ تا۶۰ درجه سانتی گراد می باشد که در مقایسه با سایر روش های موجود، که دمای آب بین ۵۴ تا ۷۱ درجه سانتی گراد است، ۲۰ تا۴۰ درصد در مصرف انرژی صرفه جوئی می شود. سیستم گرمایش از کف بر خلاف رادیاتور که هوای محل سکونت را به دلیل گرمای بیش ازحد خشک می کند، رطوبت را در حد متعادل می دارد. مسئله مهم دیگر اینکه در این روش رطوبت زمین که در بعضی از منازل منجر به بروز بیماری های مفصلی می شود از بین رفته و باعث کاهش درد بیماران مبتلا به ناراحتی هایی از قبیل رماتیسم خواهد شد. همچنین از رطوبت دیوارها و کپک زدن آن که شکل خوشایندی ندارد جلوگیری می شود و دیگر اینکه در این سیستم جایی برای رشد و تکثیر حشرات موزی وجود ندارد. یکی دیگر از فواید سیستم گرمایش از کف این است که دیگر فضای منزل یا محل کار توسط دستگاه های رادیاتور و بخاری اشغال نمی شود و به همین منظور آزادی بیشتری در تغییر دکوراسیون محل زندگی خواهید داشت. اگر برای منزل خود به سیستم گرمایش از کف نیازمند هستید می توانید از طریق اپلیکیشن کاریکس به متخصصین این حوزه دسترسی داشته باشید تا پس از مشاوره با آنها و انتخاب از بین بهترین متخصصان، کف خواب منزل خود را اجرا کنید. بدین منظور پس از  دانلود اپلیکیشن کاریکس از اینجا و عضویت در آن از مسیر: "ظریف(نازک) کاری ساختمان"، "تاسیساتی موتورخانه و گرمایش" گرمایش از کف را انتخاب کنید تا به متخصصین این حوزه دسترسی داشته باشید (همچنین میتوانید عبارت گرمایش از کف را  در اپلیکیشن جستجو کنید). و اگر شما از متخصصین گرمایش از کف هستید میتوانید از طریق همین اپلیکیشن، مشتریان جدید پیدا کنید و دامنه ی شغلی خود را گسترش دهید.
سیستم گرمایش از کف چیست؟
خشت اول چون نهد... @ همگام ازدواج مخصوصا وقتی که علاقه ی قلبی از پیش وجود داشته باشد، انتخاب انسان تحت تاثیر عواملی ناخواسته قرار میگیرد و ممکن است نتیجه ی آن انتخاب بعدها موجب مشکلات عدیده در زندگی زوج شود از این رو مراجعه به مشاور پیش از ازدواج امری ضروری است @ تصمیم به ازدواج یکی از مهم ترین اتفاق هایی است که در زندگی هر کس اتفاق می افتد. خیلی از افراد به دلیل غالب شدن هیجان هایی در زمان آشنایی، قادر به تصمیم گیری درست نیستند و بسیاری از خطا و ایرادهایی که وجود دارد و بعدا ممکن است در زندگی زناشویی مشکل ساز شود، نمی بینند و تمایل دارند که از فرد مورد علاقه خود ایده آل سازی کنند. کمک گرفتن از یک مشاور پیش از ازدواج، این خاصیت را دارد که وی میتواند مواردی را که ممکن است در زندگی آن دو نفر باعث ایجاد بحران شود، شناسایی کند و به انها گوشزد کند. از آنجایی که قصد ما از ازدواج کردن تشکیل خانواده است و قرار است در زیر سایه این خانواده فرزندی به وجود بیاید و رشد کند، باید در انتخاب فردی که قرار است با او تشکیل زندگی بدهیم، بسیار دقیق و نکته سنجانه عمل کنیم؛ زیرا عدم بررسی مناسب در انتخاب فرد مورد نظر به طور مستقیم و غیر مستقیم در زندگی فرزند آن زوج نیز تاثیر گذار است مثلا در یک مورد، خانمی بعد از چندین سال ازدواج به دادگاه مراجعه کرده بود و خواستار جدایی بود و دلیلش برای این درخواست این بود که صاحب فرزندی شده که دچار نقص عقلی است و این مسئله را از پدر خود به ارث برده است و به گفته ی خود این خانم، وی در زمان آشنایی اش این نقص را می دانسته ولی به خاطر علاقه اش با این آقا ازدواج کرده و علاقه باعث شده تا این نقص را در نظر نگیرد و ازدواج کند. در ازدواج، ملاک انتخاب، یافتن بهترین فرد از کره ی زمین نیست زیرا تحت این شرایط هم ممکن است اخلاقیات شما با او همخوانی نداشته باشد، بلکه ملاک پیدا کردن فردی است که اخلاقیات شما با او همخوانی داشته باشد. اما تشخیص این همخوانی کار ساده ای نیست، از این رو مشاوره پیش از ازدواج بسیار ضروری تر از آن چیزی است که گمان میکنید. با استفاده از اپلیکیشن کاریکس شما میتوانید به اطلاعات تماس مشاوران ازدواج خبره و دلسوز دسترسی یابید و برای دریافت مشاوره یه آنها مراجعه کنید. بدین منظور پس از نصب اپلیکیشن کاریکس از اینجا، وارد بخش مشاوره شوید و قسمت مشاوره ازدواج را انتخاب کنید. در ضمن اگر شما مشاور ازدواج هستید نیز میتوانید در اپلیکیشن کاریکس ثبت نام کنید و از این طریق دایره ی مراجعان خود را گسترش دهید.
اهمیت مشاوره پیش از ازدواج
خواص باور نکردنی روغن کنجد @ روغن کنجد علاوه بر تاثیر بر موها، از پوست، قلب و استحوان ها نیز تاثیر میگذارد و برای بهداشت دهان و دندان نیز موثر است @ روغن کنجد به عنوان یکی از بهترین روغن های خوراکی خواص گوناگونی دارد که در این مقاله با انها آشنا میشویم. این خواص عبارتند از: 1- مراقبت از مو این روغن رنگ طبیعی مو را حفظ میکند و از ریزش مو نیز جلوگیری میکند. روغن کنجد به دلیل دارا بودن زینگ میتواند الاستیسیته و نرمی مو را بیشتر کند. 2- مراقبت از پوست روغن کنجد برای درمان بیماری های قارچی مورد استفاده قرار می گیرد، به کاهش لکه های پیری کمک کند و شرایط پوستی همچون پیری زودرس را کمتر میکند.روغن کنجد لایه محافظی بر روی پوست ایجاد می کند و میتوان به عنوان کرم ضد آفتاب از ان استفاده کرد. 3- محافظت از سلامت قلب اگر روغن کنجد را به رژیم غذاییخود اضافه کنید محافظت از قلبتان بیشتر خواهد شد. این روغن حاوی طیف وسیعی از اسیدهای چرب غیر اشباع است. این اسیدهای چرب سطح کلسترول را پایین نگه می دارند و باعث تقویت سیستم قلب می شوند. روغن کنجد می تواند سطح کلسترول بدن را کم کند و خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش دهد. 4- بهبود کیفیت استخوان ها با افزایش سن، مصرف روغن کنجد به پیشگیری از پوکی استخوان و سایر موارد مرتبط کمک می کند. مس، روی و کلسیم سه ماده معدنی مهمی هستند که در رشد استخوان های بدن دخیل اند. این موضوع بدین معنی است که با حفظ سطح مناسب از روغن کنجد در رژیم غذایی می تواند نرخ رشد و توسعه استخوان ها را افزایش دهید و روند درمان و رشد مجدد استخوان ها را بیشتر نمایید. 5- بهداشت دهان و دندان روغن کنجد را در دهان خود بگذارید و قبل از ریختن آن به بیرون از دهان، آن را در اطراف دندان ها بچرخانید. این فرایند می تواند شما را به دندان سفید تر و سطح پلاک دندانی کمتر برساند. اثرات آنتی باکتریایی قدرتمند در این روغن دلیل اصلی برای محافظت از سلامت دندان هاست. اگر پس از خواندن این مقاله به خرید روغن کنجد کاملا طبیعی ترغیب شده اید میتوانید با استفاده از اپلیکیشن کاریکس به کارگاه های روغن گیری کاملا طبیعی دسترسی پیدا کنید و خرید مطمئنی را تجربه کنید. بدین منظور پس از نصب اپلیکیشن کاریکس از این لینک، وارد اپلیکیشن شوید و از قسمت تولیدی و کارگاهی، بخش تولیدی روغن را انتخاب کنید و به اطلاعات تماس تولید کنندگان برتر روغن های گیاهی دسترسی پیدا کنید. همچنین اگر شما تولید کننده ی روغن های گیاهی هستید نیز میتوانید از طریق مسیر توضیح داده شده داخل اپلیکیشن، مشخصات کسب و کار خود را وارد کنید و دایره ی مشتریان خود را وسعت بخشید.
5 خاصیت خارق العاده روغن کنجد
موشن گرافیک و ویژگی های آن @ موشن گرافیک از تلفیق مهارت های فیلم سازی و گرافیک بوجود امده است و ماهیتی هنری دارد و به کمک آن میتوان با سرعت بالا پیام را به مخاطب منتقل نمود @ یکی از گونه های فیلم سازی، موشن گرافیک است که در آن هنرهای فیلم سازی و گرافیک با هم دیگر مورد استفاده قرار میگیرند به گونه ایکه برای ساخت فیلم از گرافیک متحرک استفاده میشود تا پیام منتقل شود که برای کسب و کارها بسیار مفید است. البته موشن گرافیک قبل از هر چیزی یک هنر است و نباید از آن صرفا بعنوان ابزاری برای انتقال پیام یاد کرد و کسب‌وکارها باید از جنبه هنری آن وارد شوند تا بتوانند بیشترین نتیجه را در راستای انتقال پیام تبلیغاتی خود به دست بیاورند. با استفاده از موشن گرافیک میتوان در مدتی کوتاه پیام های زیادی را به بهترین نحو به مخاطب منتقل کرد لذا امروزه کسب وکارهای بسیاری موشن گرافیک را در استراتژی های تبلیغاتی خود گنجانده اند زیرا یک موشن گرافیک ساده قادر است به اندازه چندین واژه گویا و تاثیرگذار باشد. البته در موشن گرافیک نسبت به انیمیشن های داستانی عموما عنصر درام کمرنگ تر است و به این دلیل عمق و ماندگاری تبلیغ و محتوای این آثار کمتر است اما کماکان تاثیرگذاری ان سریع تر است. موشن گرافیک 2 ویژگی دارد: 1. از طریق عناصر بصری گرافیکی تاثیر فوری و جلب توجه کننده ای روی مخاطب می گذارند. 2. همچون دیگر آثار گرافیکی موجز، مینیمال، سمبولیک و نشانه محور هستند. لذا کاربرد موشن گرافیک هم در فیلم هایی است که هدفشان برندینگ است و هم در فیلم های تشریحی. فیلم های تشریحی فیلم هایی هسند که به تشریح یک فرآیند می پردازند، مانند فیلم های آموزشی. در مبحث برندینگ، رنگ ها، بافت ها، حرکت، موسیقی و سایر المان ها به کمک برند می آیند تا بتوانند در حافظه ی مخاطب جایگیری کنند و پیام برند را به ناخودآگاه بیننده منتقل کنند. از سوی دیگر سادگی و جذابیت بصری موشن گرافیک باعث میشود تا برای اهداف آموزشی و پرزنت ها بسیار مانند تشریح یک ایده استارتاپی و یا فرایندی که قرار است اجرا شود اما مردم از ساز و کار آن اطلاعی ندارند، مفید باشد. اگر شما برای کسب و کار و اهداف خود نیاز به موشن گرافیک دارید میتوانید از طریق اپلیکیشن کاریکس موشن گرافیست های حرفه ای را برای پروزه ی خود استخدام کنید. بدین منظور پس از نصب اپلیکیشن کاریکس از طریق این لینک ، وارد ان شوید و از طریق قسمت "گرافیک، چاپ و تبلیغات" وارد بخش "ساخت فیلم و تیزر" شوید و موشن گرافیک را انتخاب کنید. همچنین اگر شما در زمینه ی ساخت موشن گرافیک متخصص هستید میتوانید از همین طریق در اپلیکیشن کاریکس ثبت نام کنید و به کسب درامد بپردازید.
موشن گرافیک چیست؟
با دستیار شخصی، خیالتان راحت! با توجه به پیچیده شدن سطح زندگی افراد و گستردگی دغدغه ها، رسیدگی به تمامی امور روزمره به گونه ای که از نتایج تمامی کارها و زمان به اتمام رسیدنشان رضایت کامل داشته باشیم امری سخت شده است. عموما برای افزایش بازدهی در انجام امور از روش ها و ترفندهای مختلفی چون استفاده از چک لیست و ... استفاده میشود ولی کماکان برای افرادی که وقتشان پرتر است نیاز به یک دستیار شخصی به شدت احساس میشود. کسی که اموری که به دوشش گذاشته شده است را به بهترین نحو ممکن انجام دهد تا خیال کارفرما از آن راحت شود. این امور بستگی به کارفرما دارد. میتواند از حضور در جلسات شرکت های بزرگ تا حتی خرید گل و ارسال آن برای دوست کارفرما به مناسب تولد آن فرد باشد. ویژگی های دستیار شخصی در واقع یک دستیار شخصی، فردی همه کاره برای انجام امور اجرایی محوله است و محدودیتی در نوع کارهایش وجود ندارد. لذا یک دستیار شخصی بر اساس فعالیت هایی که کارفرما از وی میخواهد باید مهارت های مختلفی داشته باشد. برخی از این مهارت ها عبارتند از: روابط عمومی بالا و تسلط بر مهارت های کلامی دقت، زمان سنجی و اهمیت به انجام امور در زمان مقرر خستگی ناپذیری و انرژی بالا صداقت و قابل اعتماد بودن برخی از دستیاران شخصی با توجه به شغل کارفرما و فعالیت هایی که بر دوشش قرار داده میشود، نیاز است که مهارت های نرم افزاری داشته باشند یا به زبان انگلیسی آشنا باشند. در اپلیکیشن کاریکس بخشی با عنوان دستیار شخصی وجود دارد که شما میتوانید در آن بخش خود را به عنوان دستیار شخصی برای کارفرمایان معرفی کنید و از این طریق به کسب درآمد بپردازید.البته اگر شما برای انجام کاری به دستیار شخصی نیاز دارید میتوانید از طریق همین اپلیکیشن دستیار شخصی مورد نظر خود را انتخاب کنید. دستیاران شخصی میتوانند به صورت کوتاه مدت (ساعتی و روزانه)، موقت (پروژه ای) و یا بلند مدت استخدام شوند. بدین منظور پس از دانلود و نصب اپلیکیشن کاریکس از اینجا، وارد اپلیکیشن شوید و از بخش کارگری و آچار فرانسه ،وارد قسمت دستیار شخصی و همراه شوید و از بین گزینه های موجود نوع دستیاری مد نظرتان را انتخاب نمایید.
دستیار شخصی کیست؟
وقتی یخچال خرابه! بارها برای ما اتفاق افتاده است که یکی از وسایل منزلمان خراب شود. وسیله ای که در زندگی روزمره ی ما نقش اساسی و مهمی داشته باشد مانند ماشین لباسشویی، یخچال، تلویزیون و یا هر وسیله ی دیگری که روزانه با آن سر و کار داریم و هر یک بخشی از نیازهای ما را برطرف میسازد. در این شرایط همواره پیدا کردن تعمیرکاری که بتواند به سرعت به محل بیاید و آن وسیبه را تعمیر کند چالشی بزرگ بوده است زیرا هم از لحاظ زمانی، هم مکانی و هم عدم شناخت از توانایی های آن تعمیرکار سختی های زیادی در پیدا کردن وی وجود دارد.  اما راه حل مناسب چیست؟  در زندگی آپارتمان نشینی این روزها، افراد کمتر از همسایه های خود باخبر هستند. شاید یکی از همسایه های ما تعمیرکاری حرفه ای باشد و ما از وجود وی بی اطلاع باشیم و یا حتی در محله ی ما تعمیرکاری وجود داشته باشد که آن بی خبر باشیم. در اپلیکیشن کاریکس این بستر مهیاست که هر فردی تمام مهارت های خود را ثبت کند و از طرفی سایر افراد نیز میتوانند در صورت نیاز به متخصص در هر زمینه ای، به سادگی نزدیک ترین متخصص به خود را پیدا کنند. بدین صورت به سادگی میتوان از وجود همسایه ی تعمیرکار مطلع شد و در سریع ترین زمان ممکن از وی خواست تا برای تعمیر وسیله ی خراب شما به منزلتان بیاید. اما چگونه از کیفیت کار وی مطلع شویم؟ در اپلیکیشن کاریکس برای هر متخصص بخش نظرات وجود دارد و هر فردی که متخصص را برای کارش استخدام میکند میتواند به او ستاره دهد و برای او نظر بگذارد. با دیدن ستاره ها و نظرات هر متخصص میتوان به سادی نظر کارفرماهای قبلی و در نتیجه کیفیت کار او را فهمید. کارمزد صفر نکته ی مهم دیگر درباره ی کاریکس این است که در کاریکس کارمزد برای متخصص صفر درصد است و در نتیجه متخصص هیچ پولی برای انجام خدمت به کاریکس نمیپردازد. همچنین دسترسی به شماره تلفن متخصص توسط کارفرما نیز کاملا رایگان و بدون انتظار (تنها با یک کلیک) است. در کاریکس آنقدر تنوع مهارت ها و مشاغل بسیار است که هر فردی میتواند به عنوان متخصص در آن ثبت نام کند و در صورت بروز هر مشکلی نیز قطعا میتوانید در کاریکس فردی را برای رفع ان مشکل بیابید. اگر شغل و یا مهارتی دارید و یا اگر برای کاری به متخصصی نیاز دارید همین الان کاریکس را به صورت رایگان از اینجا دانلود و نصب کنید. راهنمای ثبت شغل در کاریکس راهنمای منو های کاریکس  
وقتی به تعمیرکار نیاز داریم و نیست!
هوای سرد پاییزی در فصل سرما استفاده از وسایل گرمایشی بسیار متداول است اما یکی از مشکلات کم شدن کارایی آنها پس از گذر زمان و خراب شدن آنهاست. همواره یافتن فردی متخصص که بتواند موتورخانه، شوفاژ، بخاری و ... را به خوبی تعمیر کند به نجوی که تا مدت ها خیالمان بابت گرم بودن منزل و یا شرکت راحت باشد کاری چالش برانگیز است. البته دستمزد او نیز میتواند یکی از دغدغه های افراد برای یافتن پنین فردی باشد. به کمک اپلیکیشن کاریکس شما میتوانید به سادگی هر چه تمام تر و به صورت کاملا رایگان، نزدیک ترین متخصصان حرفه ای را با کم ترین دستمزد و بالاترین کیفیت پیدا کنید، بدون انتظار با او تماس بگیرید و تعمیر موتورخانه و ... را به او بسپارید. اگر تاسیساتی هستید شما اگر تعمیرکار امور تاسیساتی هستید میتوانید به صورت رایگان در اپلیکیشن کاریکس ثبت نام کنید و برای کارفرماها کار کنید و به کسب درآمد بپردازید و البته در کاریکس کارمزد صفر درصد است یعنی هیچ مقداری از درآمدتان را به کاریکس نمی پردازید. اگر در اطراف خود تعمیرکار تاسیساتی میشناسید کاریکس را به او پیشنهاد دهید. البته در کاریکس مشاغل بسیار زیادی وجود دارد و تقریبا تمامی مشاغل پوشش داده شده است لذا هر فرد با هر مهارتی میتواند به عنوان متخصص در کاریکس ثبت نام کند و نیز میتواند برای رفع هر نیاز و مشکلی نیز متخصصی را در کاریکس بیابد. از طریق این لینک میتوانید اپلیکیشن کاریکس را دانلود کنید. راهنمای ثبت شغل در کاریکس راهنمای منو های کاریکس  
هوای سرد پاییز و شوفاژ خراب!
حسابداری و حفظ سرمایه از دیرباز حسابداری به عنوان یکی از ارکان کسب و کار وجود داشته است و شاید قدیمی ترین ابزار آن را بتوان چرتکه دانست. حسابداری خدمتی است که با فراهم کردن اطلاعات مالی مورد نیاز مدیران، مالیات دهندگان و حتی افراد عادی و ... به آنها کمک میکند تا بتوانند تصمیم گیریهای آگاهانه تری انجام دهند. امروزه با توجه به افزایش اهمیت تصمیم گیری در بازارهای رقابتی، پیچیده تر شدن روابط مالی و قوانین سخت مالی و مالیاتی بیش از پیش نیاز به مشاور مالیاتی و مشاورین مالی برای هر شخص یا شرکت احساس می شود. در زیر با هم مرور میکنیم که چرا ما یک مشاور مالی انتخاب کردیم و چه کسی را انتخاب باید کرد ؟ تمرکز بر کسب و کار یک کسب و کار نیاز به توجه و رسیدگی بنیان گذار خود دارد تا ایده در حال رشد خود را تبدیل به یک کالای موفق (محصول و یا خدمت) سازد. درنتیجه، شما به عنوان پایه گذار کسب و کار باید زمان خود را وقف تدوین و اجرای استراتژی، مارکتینگ و بازاریابی، تامین مالی و جذب سرمایه و سایر حیطه های اصلی نمایید که به عنوان عملیات های مهم کسب و کار، نیازمند توجه ویژه ی شما هستند. در نتیجه داشتن یک مشاور مالی و حسابدار خبره میتواند بار محاسبات امور مالی و مالیاتی را از دوش شما بردارد و به شما کمک کند تا با زمان بیشتر و فکر بازتر به امور مدیریتی بپردازید و البته از اطلاعاتی که حسابدار به شما میدهد در تصمیم گیری هایتان استفاده نمایید. فراموش نکنید مشاوره مالی خوب، در اقتصاد امروز، رمز موفقیت یک کسب و کار است. تغییر در قوانین مالیاتی  قوانین مالیاتی به طور مداوم در حال تغییر هستند و پیگیری این تغییرات برای افراد عادی بسیار دشوار است. این عدم تسلط به قوانین مالیاتی باعث میشود تا خطر اشتباهات مالیاتی و مدیریت نامناسب مسائل مالیاتی افزایش یابد. یک حسابدار خبره میتواند با تسلط به این قوانین و آگاهی از قوانین جدید کمک بزرگی به شما در بهره مندی از قوانین کند. همچنین گاهی شما به علت نداشتن آگاهی کافی از قوانین ممکن است نتوانید به خوبی از مزیت های مالیاتی و روشهای تخفیف قانونی آن بهرمند شوید، ولی یک متخصص معتبر و کارکشته ، تمامی این موارد را برای شما در نظر خواهد گرفت. زمانی برای استراحت اگر شما تمام وقت خود را صرف امور کسب و کار خود کنید در پایان روز وقتی برای استراحت و کنار خانواده بودن نخواهید داشت. با سپردن مسائل مالی به یک متخصص مورد تایید، خیالتان از همه چیز راحت باشد و میتوانید وقت و فکر آزاد تری داشته باشید تا بتوانید آنگونه که نیاز داید استراحت کنید و برای روزهای بعد و جنگ با مشکلات آماده شوید. کاهش هزینه ها بسیاری از صاحبان کسب و کارها بر این باورند که با انجام کارها توسط خودشان بهتر میتوانند پول و منابع را حفظ کنند اما واقعا چنین نیست. در واقع یک حسابدار حرفه ای می تواند پول بیشتری را برایتان ذخیره کند. زیرا سطح پایینتری از ریسک برای خطاهای انسانی، فقدان دانش مورد نیاز، زمان پرداخت ها و تعهدات مالیاتی فراموش شده و حساب های قابل دریافت به تعویق افتاده وجود خواهد داشت و این یعنی صرفه جویی در پول و زمان. لازم است به این نکته توجه کنید که زمانی که شما صرف این کارها توسط خودتان میکنید، میتوانست صرف پیشرفت پر سرعت تر کسب و کار شما شود. توصیه میکنیم یکبار این کار را امتحان کنید و همین الان تلفنتان را بردارید و  پس از یافتن یک متخصص حرفه ای، یک وقت مشاوره بگیرید. پس از جلسه اول مشاوره مالی و گفتمان، به این نتیجه خواهید رسید که دانش شما برای هدایت مسایل مالی کافی نیست و متخصصان امور مالی میتوانند کسب و کار شما را بشدت متحول کنند. کار را به کاردان بسپارید! بیشتر صاحبان کسب و کار دانش و یا سابقه ای در مورد امور مالی و استفاده از حساب  های پرداختی و ... ندارند لذا بهتر است که یک حسابدار خبره که دوره های مخصوص این زمینه گذرانده و گواهینامه ها و تاییدیه های فنی در این حیطه را دارد، اموری از این دست را در کسب و کار شما به عهده گیرد. در نتیجه ی این امر، احتمال اشتباه کردن و ایجاد مشکلات مالی و هزینه-بر کاهش پیدا میکند. یک اشتباه مالی حتی میتواند بر روی برند و اعتبار کسب و کار شما نیز تاثیر گذار باشد. لذا شناخت کافی نسبت به یک مشاور مالی حرفه ای، شاید کمی وقت گیر باشد ولی ارزش آن را دارد. نزدیک ترین مشاور مالی به شما در کاریکس تخصص های بسیاری وجود دارد و یکی از این تخصص ها، مربوط به مسایل مالی، اقتصادی و مالیاتی می باشد. میتوانید به سادگی از طریق کاریکس پروفایل حسابدارهای حرفه ای و خبره را بررسی کنید و بهترین ها را استخدام کنید. یکی از پرسابقه ترین و حرفه ای ترین این افراد جناب آقای محمدرضا فضلعلی میباشد که از حسابداران خبره و تایید شده ی کاریکس است. ایشان همچنین 24 سال سابقه امور مالی و مالیاتی دارند و میتوانند در زمینه ، تنظیم اظهارنامه ، حل اختلاف و دفاع مالیاتی ، تحریر دفاتر، لیست حقوق و مشاوره های از این دست، به شما یاری بدهند.  همچنین میتوانید از این لینک مستقیما وارد صفحه کاری ایشان در کاریکس شوید، و اطلاعات بیشتری کسب کنید و مستقیما با ایشان تماس بگیرید و اولین جلسه مشاوره با ایشان را تجربه کنید.  
چرا یک مشاور مالی انتخاب کردم؟
جشنواره کار ایران جشنواره ی کار ایران با هدف ایجاد ارتباط بین شرکت های صنعتی و دانش بنیان و ... با کارجویانبا نام جشنواره کار صدف از تاریخ 28 الی 30 آبان ماه 1397 در دانشگاه علم و صنعت تهران برگزار شد و در طول ایام جشنواره بیش از 5000 نفر از این جشنواره دیدن کردند و با شرکت ها به صحبت پرداختند.   بیش از 700 موقعیت شغلی  در جشنواره کار صدف، شرکت های صنعتی، شتاب دهنده ها، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های بسیاری حضور داشتند و بیش از 700 موقعیت شغلی را برای کارجویان ارائه کرده بودند. نکته ی قابل تامل این جشنواره این بود که موقعیت هایشغلی بسیاری تتحت عنوان کارآموزی وجود داشت که از جهت یادگیری و ساخت رزومه برای کارجویان بسیار حائز اهمیت است که با استقبال چشمگیری نیز مواجه شدند. کاریکس در جشنواره کار صدف کاریکس کهارائه دهنده خدمات نیروی کار متخصص به عموم مردم ، متخصصین و سازمانهاست،  به عنوان نماینده شرکت همگام پردازش  در این جشنواره حضور داشت و از نزدیک با کارجویان بسیاری صحبت کرد و همچنین با متخصصان و کارفرمایان بسیاری گپ و گفتی صمیمانه داشت و به سوالات آنها پاسخ داد. دغدغه های کارجویان و نداشتن سابقه کار، نیاز به آموزهای حرفه ای و دوره ای ، و بحث دستمزد مسایلی بود که طیف وسیعی را پوشش میداد . همچنین سازمانها نیز در خصوص کمبود نیروی متخصص و کارکشته گلایه هایی داشتند. اگر با کاریکس آشنا نیستید، می توانید از طریق این لینک اپلیکیشن کاریکس را دانلود و نصب نمایید، شغل و مهارت خود را ثبت کنید و یا برای نیازهای خود، متخصص مد نظرتان از نظافتچی تا برقکار، گرافیست تا برنامه نویس و ... را استخدام کنید.
کاریکس در جشنواره کار صدف
شرایط شرکت در مسابقه قبل از اینکه بخوای هر کاری کنی لازمه شرایط شرکت در مسابقه رو خوب بخونی. مسابقه ساده است. فقط دو گروه در مسابقه شرکت داده خواهند شد و جایزه رو میبرن.   گروه اول : کسانی میتونند توی مسابقه شرکت کنند که قبلا حداقل یکبار ویژه بودند یا درسرلیست بودند یا به نحوی از کاریکس خدمات گرفته اند ، برای متخصصین سفارش ثبت کردن یا یکی از خدمات کاریکس رو استفاده کردند. تمام اون افراد در مسابقه شرکت داده میشن و کیف پولشون هم 10000 تومان شارژ میشه. کافیه یه پیام به پشتیبانی کاریکس بدن. (کاریکس دوستای قدیمیش رو هیچ وقت فراموش نمیکنه. بیا تو منو اصلی بخش ارسال پیام منتظرتیم ).✌️ گروه دوم : کسایی که در زمان مسابقه از 15بهمن تا 25 اسفند کیف پولشون رو در کاریکس مبلغ 10 هزار تومان شارژ کنن. این مبلغ باید در تمام مدت زمان مسابقه توی کیف پولتون بمونه. شرکت در مسابقه رایگان هست و هیچ هزینه ای نداره . بنابراین مبلغ توی کیف پولتون را می تونید بعد از اتمام مسابقه، در کاریکس استفاده کنید. بعد از شارژ کیف پول سریع شروع کنید که عقب نمونین از بقیه.نیازی نیست پیام بدین، فقط شروع کنید. ( برای شارژ کیف پول کافیه در منو کاریکس روی اعتبار کیف پول  بزنید )  دو گروه بالا کافیه برین مرحله بعد. پس شرایط رو کسب کنید. مسابقه چطوری انجام میشه ؟ خب بعد از اینکه توی مسابقه شرکت داده شدید ( یکی از دو گروه بالا بودید ) ، لازمه کارت ویزیت خودتون  یا لینک کاریکس آیدی تون رو در تلگرام یا اینستاگرام یا هر جای دیگ به اشتراک بزارین و افراد را تشویق کنید تا از طریق لینک شما وارد کاریکس بشن. اونا به محض اینکه روی لینک شما کلیک کنن ، وارد صفحه ای میشن که باید شمارشون رو ثبت کنن و بعد از تایید شماره ، اپلیکیشن کاریکس رو نصب کنن و وارد برنامه کاریکس بشن. (برای ترغیب بیشتر می توانید گیف یا ویدیو یا هرچیز دیگری رو برای دیگران به همراه لینک کاریکس آیدیتون به اشتراک بگذارید. توی کانالا و گروههای خونوادگی خوب جواب میده! از مطالب کانال کاریکس هم میتونید استفاده کنید و لینک خودتون رو پایینش بچسبونید ).       دقت کنید که لینک کاریکس آیدی مهم است که درست به اشتراک گذاشته بشه، چون از طریق کلیک بر روی اون، هر فردی که ثبت نام کرد برای شما شمرده میشه و امتیاز شما بالا میره . هر نفر یک امتیاز . اگر در این مورد مشکلی داشتین ، پیام بدین به پشتیبانی از منوی کاریکس . خب آیا راهی هست که زودتر امتیازم رو بالا ببرم ؟ بله هستش ! به ازای هر هایلایت یا استوری که در مدت مسابقه توی اینستاگرام به اشتراک بزارین، مثل اینه که 10 نفر رو معرفی کردین و 10 امتیاز خواهید گرفت . استوری دلخواه ولی باید درباره کاریکس باشه. حتی میتونید یه عکس سلفی با کاریکس باشه. یا حتی پست همین مسابقه باشه! راه دومش هم اشتراک گذاری پست مسابقه کاریکس هست که توی کانال و اینستا، وجود داره . به ازای هر 100 لایک روی پست اینستاگرامی ، یک( 1 ) امتیاز خواهید گرفت . ( الان کپی کنید و به اشتراک بزارید. ) سوال ؟ آیا میتونیم چند پست بزاریم ؟ بله میشه ولی نباید تکراری و یا شبیه بهم باشن . مجموع لایک ها شمرده خواهند شد. اشکالی نداره.   گزارش اجرا مسابقه....   شما براساس اینکه چه تعداد کاربر از طریق لینک شما وارد کاریکس شده اند ، امتیاز میگیرید و رتبه بندی میشید. لیست رتبه بندی در اینستاگرام @kaarix_work و کانال کاریکس @kaarix اطلاع رسانی خواهد شد.هر سه روز یکبار رتبه بندی ها از طریق اینستا و کانال اعلام میشه و میتونید رتبه تون رو بببنید . رتبه هر شرکت کننده از 10 اسفند ، در اپلیکیشن کاریکس نیز قابل مشاهده خواهد بود . کافیه آپدیت کنی! نحوه ی تعیین برندگان 26 ام اسفند خیلی راحت برنده ها رو اعلام میکنیم . و قبل از شب عید هم پول تو حسابشونه ! مبارکه . *جایزه سه نفر اول به ترتیب :  نفر اول 5,000,000 ریال  نفر دوم 3,000,000 ریال نفر سوم 2,000,000 ریال قرعه کشی نیست و فقط و فقط تعداد امتیاز شمرده میشه . تبصره ها : افرادی که در طول مسابقه جذب می کنید، صرفا امتیاز اونها حساب میشه و به عنوان کسب درآمد در شبکه کاریکس محاسبه نمیشن .  (قدیمی ترها میدونن که هر کسی روی لینک کارت ویزیشون کلیک میکرد، کاریکس بهشون پول میداد. هنوز هم پابرجاست. فقط در طول مسابقه نخواهد بود. ) افرادی که از طریق شما وارد کاریکس میشن در صورتی امتیازشون شمرده میشه ، که یک کاربر واقعی و فعال باشن . در صورتی که فرد اپلیکیشن رو حذف کنه و یا خارج بشه ، شمارش نخواهد شد. بنابراین لازمه در تمام مدت مسابقه کاریکس رو نصب داشته باشه. هایلایت یا استوری اینستاگرام در طول مدت مسابقه یعنی تا 25 اسفند، نباید حذف بشه و باید بمونه تا 10 امتیاز حساب بشه. مجموع امتیازی که از شبکه های اجتماعی از طریق لایک یا هالایت اینستا، برای هر فرد بدست میاد حداکثر 20 است و بیشتر از اون محاسبه نخواهد شد. برای اعمال امتیاز های اینستاگرام، همه کسایی که در اینستاگرام پست یا هایلایت میزارن ، باید تا قبل از 20 اسفند تیکت بزنن و اطلاع بدن . از طریق بخش ارسال پیام در منوی کاریکس اطلاع بدن . اگر کاریکس هر زمان متوجه بشه فردی تقلب کرده ، بدون هیچ اخطاری اون فرد رو از مسابقه حذف خواهد کرد. تمامی امتیاز ها توسط ربات کاریکس بررسی خواهند شد.   خب پس خلاصه اش این شد که اول شرکت در مسابقه، بعد عضو گیری از طریق لینک کاریکس آیدی و هایلایت اینستاگرام و کانالها و گروه ها . و بعد دریافت جایزه ! اینم لینک کانال تلگرام .(کلیک کنید) اینم لینک اینستاگرام. (کلیک کنید )
مسابقه بزرگ اولین عیدی